Брифінг “Антикорупційні розслідування”.

Громадська організація “Майбутнє Коропщини” презентувала проєкт “Покращення доброчесності в Коропській териториальній громаді”.
Проєкт має на меті залучити жителів Коропської ТГ до участі в антикорупційних діях для зниження рівня корупційних правопорушень на місцевому рівні через проведення антикорупційного розслідування в діяльності посадових осіб в Коропській селищній раді та підпорядкованих підрозділів. Це один з 12 проектів, підтриманих ГО “Чернігівський Центр Прав Людини” за фінансування програми МАТРА.
📌 Метою конкурсу є
• викриття корупційних схем та корупціонерів серед політиків, чиновників та урядовців у різних сферах громадсько-політичного життя;
• привернення уваги громадськості до корупції в органах влади;
• спонукати правоохоронців до пошуку й покарання винних шляхом співпраці з громадськими антикорупційними ініціативами.
Конкурс міні-грантів був організований в рамках ініціативи, направленої на підвищення рівня участі органів громадянського суспільства у реалізації антикорупційної реформи на місцевому рівні в північній частині України: Чернігівській, Сумській та Харківській областях.
 

Проект «Підтримка антикорупційних ОГС для зміцнення верховенства права» впроваджується громадською організацією «Чернігівський Центр Прав Людини» за підтримки Програми МАТRА Посольства Королівства Нідерландів.