6 листопада у Ріпкинській громаді пройшов тренінг з управління проєктами в рамках ініціативи «Залучення молоді для ефективного відновлення прикордонних громад», який реалізує Чернігівський Центр Прав Людини.
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
Теорія + практичні завдання
в результаті учасники собі занотовують ідеї щодо розвитку спортивного простору, створення безпекового прострору та інформаційно-консультативної підтримки.
![🟰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f7f0.png)
Нагадаємо, що проект реалізується у Менській, Бахмачській, Ріпкинській, Городнянській та Добрянській громадах Чернігівської області.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/400439626_7025848324134105_6862728521932584750_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=iQPCuNGNCDwAX_7-4Z0&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AfC-SvXeDr5LHsv8vhaEIuwsxGdFnPSBP_-Kr3KXdtr9Yw&oe=658A1D9F)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/400437083_7025848307467440_256856291301633463_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=5tgkQVvrwYIAX_Q62f8&_nc_oc=AQljpPbeQUlP9t6oHXs7yb-SrBLlI1fqHY56EmYLq2zHPH5kqiVXpEJtG9NKcDSUZvg&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AfDSi2ctyFcqAlZD3X-zVvyfcvyxyRiWtPYCZletWWKfqA&oe=6589BDFF)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/399877907_7025848314134106_6815579194240643172_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=l5TdiIT9QH0AX-sBcpF&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AfDfm3uhK-xzMlnRFraukdbSGnnzTwxIAwdvJpxMVdKfLg&oe=658A9E23)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/400446395_7025848470800757_9099435174976411495_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=quDPGdlP1j0AX_KRsKD&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AfDXe-vAkoh4r4q-PEDVJBvOCgFCjnwdYxj4Mn42CFVQ1Q&oe=6589FDF8)