Громади Чернігівщини покращують можливості для залучення молоді!

Громадська організація «Центр Доброчин» продовжує створювати сприятливе молодіжне середовище у пілотних громадах Чернігівської області.
💥Для того, щоб забезпечити залучення і підтримку молоді в громадах було вдосконалено молодіжне законодавство, зокрема:
🆗 Бахмацька громада затвердила Положення про Молодіжну раду при Бахмацькій міській раді на сесії 27 червня 2021 року.
🆗 Деснянська громада затвердила Положення про Молодіжну раду розпорядженням № 160 «Про створення молодіжної ради при голові Деснянської селищної ради» 30 серпня 2021 року.
🆗 Ріпкинська громада затвердила Положення про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Ріпкинської селищної ради рішенням виконкому №152 від 15.09.2021.
🆗 Городнянська громада затвердила Положення про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Городнянської міської ради рішенням виконкому № 271 від 29.09.2021 року.

💪Цьому передувала копітка робота експертів ГО «Центр Доброчин» з молоддю та владою громади. Це перший крок для молоді реально впливати на розвиток своєї громади!

⚡️Наступним етапом стане проведення тренінгів для членів Молодіжних рад щодо організації їх діяльності, взаємодії з місцевою владою, інструментів та механізмів громадської участі, реалізації місцевих ініціатив, управління проектами та адвокації.

💥Діяльність проєкту покликана розвинути інфраструктуру для залучення молоді до процесів прийняття рішень в Чернігівській області.

⚡️Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Розширення можливостей залучення молоді в Чернігівській області», що виконується за фінансової підтримки Європейського фонду за демократію.

Центр Доброчин / Dobrochyn Center
European Endowment For Democracy
Міськрада Бахмач
Городнянська міська рада