Найбільшою довірою в Україні продовжують користуватися Збройні сили, і за останній рік (між груднем 2021 і груднем 2022 років) рівень довіри зріс 72% до 96%. Баланс довіри-недовіри ЗСУ (тобто різниця між часткою тих, хто довіряє, і часткою тих, хто не довіряє) становить +96% (у грудні 2021 році було +60%).
⠀
Далі йде довіра до Президента України і довіра волонтерам. У грудні 2021 року 27% довіряли Президенту (і баланс був від’ємним -23%, тобто було більше тих, хто не довіряв, ніж довіряв), проте за рік показник зріс до 84%, а баланс наразі становить +80%. У випадку волонтерів довіра зросла з 68% до 84%, а баланс покращився з +57% до +81%.
⠀
![Возможно, это изображение 3 человека и текст](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321802375_1615568175551842_7429641449526093384_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=_pQzXiQYlewAX8jJpEZ&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AfA3cL4r-q623z1RYsIlipLahcfID4I7LMWSP_0Lb712Ng&oe=64065546)
Дослідження проведено КМІС, Київський міжнародний інститут соціології