Конкурс на участь у стажуванні в Інформаційно-дослідницькому центрі Верховної Ради України

Фонд Східна Європа в рамках Програми USAID “РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво”, що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує конкурс на участь у стажуванні в Інформаційно-дослідницькому центрі Верховної Ради України http://euinfocenter.rada.gov.ua/

Детальніше про Програму за посиланням: http://radaprogram.org

Головною метою Програми USAID РАДА є сприяння становленню підзвітного, відповідального і демократичного представницького органу – Парламенту України. Одним із напрямків діяльності Програми протягом 2019 – 2021 років є надання допомоги Верховній Раді України у створенні дослідницької служби за найкращими світовими стандартами.

Завдання стажування:

  1. Надання підтримки Верховній Раді України у створенні фахового підрозділу дослідницької служби через апробацію інформаційних продуктів такої служби.
  2. Формування кадрового/експертного резерву для Інформаційно-дослідницького центру ВРУ.
  3. Підготовка кадрового/експертного резерву ІДЦ ВРУ шляхом навчальних сесій, тренінгів, та співпраці з фаховими аналітиками.

Стажування орієнтоване на молодь, яка бажає займатись аналітичною діяльністю та розвиватися у напрямку роботи з інформацією, зокрема, на:

  • студентів, аспірантів, та випускників вищих навчальних закладів;
  • експертів НУО й аналітичних центрів.

Відібрані учасники пройдуть безоплатне навчання з основ аналізу державної політики з акцентом на підготовці інформаційних матеріалів, необхідних для ефективного  законодавчого процесу. Окрім навчання, учасники програми познайомляться з роботою структурних підрозділів Апарату та комітетів Верховної Ради України, а також із роботою помічників-консультантів народних депутатів України. Навчання проходитиме у формі триденного тренінгу у приміщенні комітетів Верховної Ради України.

Учасники, які успішно пройдуть навчання, будуть стажуватися у формі роботи над інформаційними довідками та іншими аналітичними документами на запити ВРУ дистанційно, без відриву від роботи або навчання.

Успішні роботи учасників стажування будують опубліковані на сторінці Інформаційно-дослідницького центру на веб-сайті Верховної Ради України (http://euinfocenter.rada.gov.ua/) та сторінці Центру (https://www.facebook.com/euinfocenter.rada/) на Facebook.

Учасники, які успішно пройдуть стажування, також отримають сертифікати Програми USAID РАДА.

Тривалість стажування: вересень 2020 – червень 2021 року.

Для участі у програмі слід надіслати пакет наступних документів на електронну адресу IRC-internship@radaprogram.org:

  1. Резюме розміром не більше двох сторінок формату А4 (PDF формат).
  2. Мотиваційний лист розміром не більше однієї сторінки формату А4 (PDF формат).
  3. Творче завдання: есе на тему «Якою має бути ефективна парламентська дослідницька служба?» (WORD формат).
  4. Контакти двох осіб, які можуть надати Вам рекомендації (із зазначенням ким являється рекомендодавець конкурсанту чи конкурсантці).

Дедлайн подачі заявки на участь у програмі – 4 вересня 2020 р.

Відібрані учасники отримають персональне запрошення на участь у програмі.

Початок стажування – вересень 2020 р. 

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).