Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.
![💫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1/16/1f4ab.png)
Діяльність Молодіжних рад може допомогти вирішити існуючі проблемні питання в громадах, які були визначені молоддю на попередніх зустрічах, серед яких – діяльність, що пропонує місцева влада, не відповідає зацікавленості та інтересам молоді; молодь не знає які є варіанти взаємодії з владою; багато все ще пасивної молоді, яка не прагне до змін і їх майже все влаштовує; слабка комунікація місцевої влади з молоддю; молодь не знає, як просувати свої інтереси.
![⭐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
На тренінгах представники Молодіжних рад отримали навички з написання проектів. Це дієвий інструмент реалізації молодіжних ідей. Після вивчення теорії учасники тренінгів виконували практичні завдання – трансформували свої ідеї в плани дій. У підсумку – напрацьовано 10 молодіжних проєктів стосовно покращення життя молоді в громаді.
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
Члени Молодіжних рад навчились:
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
організовувати діяльність Молодіжних рад,
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
ефективно взаємодіяти з місцевою владою,
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
використовувати механізми громадської участі,
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
писати і реалізовувати суспільно-важливі проєкти,
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
отримали практичні навички, які допоможуть змінювати суспільство навколо себе.
![💫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1/16/1f4ab.png)
Тренінги не працюють без практики і тому учасники матимуть можливість отримати фінансування на реалізацію молодіжних проєктів в громадах.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Розширення можливостей залучення молоді в Чернігівській області», що виконується за фінансової підтримки Європейського фонду за демократію.