Молодь Тупичівської та Городнянської громад навчалась правилам мінної безпеки

Понад 80 молодих людей з Тупичівської та Городнянської громад навчалися правилам мінної безпеки на 4 навчальних інтерактивних заняттях, які провели експерти ГО «Центр Доброчин» 28 та 29 жовтня 2022 року.

Чернігівська область нині — одна із найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами. Її величезну територію зараз розміновують. Щоб завершити цей процес, саперам можуть знадобитися роки. Діти та молодь – найбільш вразлива категорія.

0203

Під час занять діти отримали жовто-блакитні браслети «Моя Безпека – Моя Уважність», щоб пам’ятати, що саме їх уважність і є їх найкращою безпекою.

Діти засвоїли та будуть дотримуватись такого алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечного предмету:

  1. Якщо ти побачиш якийсь невідомий предмет — не підходь!
  2. Не чіпай!
  3. Обережно відійди назад по тій же дорозі!
  4. Повідом про знахідку когось із дорослих або зателефонуй за номером 101 або 102.

080706

Вікторина на знання правил поводження з вибухонебезпечними предметами викликала неабияку цікавість серед учасників та водночас продемонструвала, що більшість молоді недостатньо володіють інформацією в цій сфері. Футболки з псом-сапером Патроном отримали переможці таких вікторин.

Формат проведення заходів дав можливість учасникам не тільки ознайомитись із покроковим алгоритмом як діяти при виявленні вибухонебезпечного предмету, а й спільно обговорити питання шляхів просвіти дітей та молоді.

2523

2022

Проект “Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області” реалізується ГО “Центр Доброчин” через регрантингову схему підтримки Форуму громадянського суспільства в регіоні. В рамках цієї регрантиногової схеми ФГС СхП підтримує проекти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму.

Гранти доступні для громадських організацій з країн Східного партнерства та ЄС. Ключові сфери підтримки: демократія, права людини, економічна інтеграція, довкілля й енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.