, Ріпкинської, Деснянської та Кіптівської громад підвищила свою обізнаність як краще брати участь в житті громади на інформаційних зустрічах, які провів Центр «Доброчин» 22 та 23 липня 2021 року.
![⭐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
Під час неформального спілкування за системою «рівний-рівному» з експертами з молодіжних політик Аліною Сірою, Владиславом Пархоменко та Денисом Семенцем, молодь озвучила основні проблеми, які її турбують, зокрема:
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Діяльність, що пропонує місцева влада, не відповідає зацікавленості та інтересам молоді;
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Майже повністю відсутнє культурне дозвілля;
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Молодь не знає які є варіанти взаємодії з владою;
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Багато все ще пасивної молоді, яка не прагне до змін і їх майже все влаштовує;
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Слабка комунікація місцевої влади з молоддю;
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Молодь не знає, як просувати свої інтереси.
![⭐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
«Не погоджуюсь з тим, що «один у полі не воїн». Це не так. Я два роки очолювала молодіжну раду в Чернігові. Спочатку було важко, але мені вдалося зібрати міцну команду та долучити молодь до вирішення важливих питань. Будьте тим «локомотивом», який власним прикладом змусить інших стати вашими однодумцями», – наголосила Аліна Сіра, звертаючись до молоді на зустрічах.
![👌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f44c.png)
Такий мотиваційний блок не залишав молодь байдужими. Учасники активно долучалися до дискусій та разом із експертами обговорювали питання, які стосуються молодіжної політики та створення Молодіжної ради.
Всі зустрічі відбувались у невимушеній та довірливій атмосфері, в процесі яких були напрацьовані аспекти подальшої співпраці.