Набір до Антикорупційної школи відкрито!

Громадська організація «Чернігівський Центр Прав Людини» оголошує конкурсний набір представників громадянського суспільства та ЗМІ із Чернігівської, Сумської та Харківської областей до “Антикорупційної школи”, яка відбудеться 05-07 липня 2021 року в м. Чернігові.
👉Метою школи є підвищення професійних навичок у проведенні антикорупційних розслідувань та здійснення громадського контролю над владою. Основне завдання Антикорупційної школи – забезпечити учасників ефективними інструментами боротьби з корупцією на місцевому рівні.
👉Програмою Антикорупційної школи передбачено лекції та інтерактивні заняття з питань виявлення корупції та захисту викривачів; відкритих джерел інформації та реєстрів; моніторинг декларацій посадових осіб; конфлікт інтересів та співпраця зі ЗМІ. Тривалість – 3 дні.
💥 До участі в школі запрошуються особи, які:
✅ є громадськими активістами або журналістами, проживають і працюють в пілотних областях;
✅ зголошуються пройти повний курс навчання протягом всього терміну Школи.
💥 Критерії відбору:
✅наявність мотивації здійснювати громадський нагляд за владою; моніторинг антикорупційної реформи на регіональному / місцевому рівнях;
✅готовність до застосування отриманих знань та навичок в практичній діяльності.
👉 Всього буде обрано 15 учасників з 3 пілотних областей – Чернігівської, Харківської та Сумської.
👉Для участі у навчанні необхідно заповнити анкету за посиланням http://surl.li/wjvk
👉Анкети приймаються до 25 червня 2021 року включно.
👉Повідомлення – запрошення будуть надіслані обраним учасникам до 29 червня 2021 року включно.
📌Організатор забезпечує учасникам харчування, проживання та відшкодовує кошти за проїзд у еквіваленті вартості квитків поїзд купе або автобус.
📌Наступним кроком буде проведення конкурсу міні-грантів для збільшення громадського контролю за діяльністю влади. Пріоритет буде надаватись випускникам Антикорупційної школи. В першій рік буде підтримано не менше ніж 12 регіональних/місцевих антикорупційних розслідувань в трьох пілотних областях.
📌 Проект «Підтримка антикорупційних ОГС для зміцнення верховенства права» впроваджується громадською організацією «Чернігівський Центр Прав Людини» за підтримки Програми МАТRА Посольства Королівства Нідерландів.