Набір представників громадських організацій, формалізованих мереж/спільнот на навчання

Центр демократії та верховенства права в рамках проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» розпочинає набір представників громадських організацій, формалізованих мереж/спільнот на навчання «Стабілізація та розвиток МЕРЕЖ/СПІЛЬНОТ/ОРГАНІЗАЦІЙ через використання інструментів організаційного коучингу».

Громадські організації та їх об’єднання зустрілися з низкою викликів. У процесі адаптації до нових реалій, спільноти, мережі та організації зазнали змін, зокрема, у діяльності, в командах, у лідерстві. Ми цінуємо вклад кожної з них у Перемогу та спеціально розробили програму навчання, щоб допомогти у стабілізації та підтримати їх у розвитку.

Про навчання

Ця навчальна програма об’єднала досвід і знання щодо стабілізацій організацій в умовах невизначеності та навчання практичним навичкам використання інструментів організаційного коучингу. Навчання та підтримка-супровід допоможуть вам зрозуміти, як можна та варто діяти для стабілізації та розвитку вашої організації/мережі/спільноти.

Навчання триватиме два місяці, під час яких відбуватимуться зустрічі онлайн. Після цього передбачені періодичні зустрічі, також онлайн. Учасники та учасниці навчальної програми напрацюють індивідуальні кроки для стабілізації та розвитку своїх організацій/мереж/спільнот, і в подальшому втілять їх.

Це навчання для вас, якщо ваша організація/мережа/спільнота:

 • швидко змінила/доповнила напрямки діяльності, реагуючи на потреби;
 • за період повномасштабного вторгнення значно збільшила свою команду, кількість залучених до діяльності людей;
 • учасники організації мають досвід вигорання та втрати мотивації;
 • наразі відчуває труднощі з фокусуванням на діяльності або
 • не може здійснювати довгострокове планування.

У навчальну програму входить:

 • 4 відкриті воркшопи для команд організацій/мереж/спільнот;
 • 3 закритих воркшопи для представників організацій/мереж/спільнот, які будуть впроваджувати зміни в своїх організаціях;
 • допомога у розробці індивідуальних кроків щодо стабілізації та розвитку організацій/мереж/спільнот;
 • супервізійна підтримка у впровадженні індивідуальних кроків щодо стабілізації та розвитку.

Хто може долучитися?

 • Громадські або благодійні організації, формалізовані спільноти (діють на підставі Меморандуму, Положення, іншого документу, який визнає створення такої мережі);
 • Організації/мережі/спільноти, які готові надати 1-3 представників для участі у відкритих воркшопах та делегувати 1-2 представників для участі у закритих воркшопах;
 • Організації/мережі/спільноти, які готові реалізовувати напрацьовані індивідуальні кроки щодо стабілізації та розвитку.

Хто може бути делегованим учасником навчання в межах цієї програми?

Делегований представник/представниця – це член організації/мережі/спільноти, який/яка має досвід роботи з командами як менеджер/ка, фасилітатор/ка, тренер/ка, має вплив на процеси розвитку в організації через посаду, авторитет, лідерство та готова/вий активно навчатися і працювати над розробкою індивідуальних кроків для своєї організації/мережі/спільноти.

Якщо Вам цікава така можливість, тоді заповніть, будь ласка, форму https://bit.ly/3yiwxY7 до 16 липня 2022 р.

Відібрані учасники/учасниці отримають запрошення та навчальну програму 18 липня.

Якщо маєте запитання, пишіть на coaching.cso@gmail.com із зазначенням у темі листа «Програма навчання. Запитання».

Заповнити форму
Навчання реалізується завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в рамках Проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, який реалізується Ісар Єднання у партнерстві з Українським центром незалежних політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).