На Чернігівщині виявлено й припинено трансляцію пропагандистських телеканалів

Представник Національної ради у Чернігівській області  відреагувала на  інформацію  про поширення  російських програм у громадському закладі  м. Мени, і таким чином  трансляцію п’яти російських телеканалів, що обмежені для розповсюдження на території України, припинено.

На початку грудня до Ірини Сенченко надійшло звернення про трансляцію в громадському закладі м. Мени, що на Чернігівщині, обмежених для ретрансляції на території України російськиї телеканалів, зокрема «Беларусь 24», «ТНТ», «Охота и Рьібалка», « Россия 1», «Первый канал. Всемирная сеть».

Представник медіарегулятора і представники правоохоронних органів Чернігівщини провели роз’яснювальну розмову з керівниками закладу, показ телеканалів припинено.

Подібна робота проводиться представниками Національної ради в усіх областях, у разі надходження  звернень факти перевіряють і вживають належних заходів.

На грудень 2020 року до переліку іноземних програм, ретрансляцію яких обмежено через наявність у контенті порушень вимог Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, входять 94 телеканали.

Завантажити та ознайомитися із цим переліком можна за посиланням.