Перша Антикорупційна школа для представників громадських організацій та медіа з Чернігівської, Сумської та Харківської областей розпочалась!
Учасники опанують ефективні інструменти протидії корупції на місцевому рівні та підвищать професійні навички у проведенні антикорупційних розслідувань і здійсненні громадського контролю над владою.
Наступним кроком буде проведення конкурсу міні-грантів для збільшення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування. Пріоритет буде надаватись випускникам Антикорупційної школи. В першій рік буде підтримано не менше ніж 12 регіональних/місцевих антикорупційних розслідувань в трьох пілотних областях, загалом плануємо підтримати не менше 24 проектів.
![](http://pravocn.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/212308949_4084240508319280_2923746349252903811_n-300x135.jpg)
![](http://pravocn.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/212853906_4084241924985805_5450200319519563144_n-300x146.jpg)
![](http://pravocn.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/212256566_4084241484985849_8523939835183056359_n-300x135.jpg)
![](http://pravocn.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/212442470_4084241911652473_2075219844583276959_n-300x146.jpg)
Проект «Підтримка антикорупційних ОГС для зміцнення верховенства права» впроваджується громадською організацією «Чернігівський Центр Прав Людини» за підтримки Програми МАТRА Посольства Королівства Нідерландів.