Подорожчало оформлення закордонних паспортів та ID-карток

З 1 січня 2021 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків біометричних документів. У зв’язку з цим несуттєво зросте загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове і постійне проживання.

Про це повідомляє Державна міграційна служба.

Вартість оформлення ID-картки зросла з 345 до 363 гривень, а якщо терміново, то з 471 до 489 гривень. Нагадаємо, що безкоштовно таку картку можна отримати лише вперше при досягненні 14-річного віку.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна оформити за 694 гривень замість 682, а якщо терміново, то за 1 046 замість 1 034 гривень.

До уваги чернігівців: подорожчало оформлення закордонних паспортів та ID-карток, фото-1

Також подорожчали посвідки на тимчасове та постійне проживання.

Зазначається, що громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснили оплату адмінпослуг та подали заяви для оформлення документів до 31 грудня 2020-го року, отримають документи за старою ціною.

Ті ж особи, які здійснили оплату адмінпослуг до 31 грудня 2020-го року, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за тарифами, що діятимуть  на момент подачі відповідних заяв.