Посібник «Належний облік активів як інструмент розвитку громади»

Посібник «Належний облік активів як інструмент розвитку громади» – це покрокова інструкція для проведення обліку ресурсів вашої громади. Він містить найкращі практики та успішні приклади інших громад щодо обліку активів.

Що таке проведення обліку ресурсів громади? Це створення єдиних реєстрів, які містять інформацію про майно, земельні ділянки та інші активи у власності громади.

Посібник допоможе представникам місцевого самоврядування: 

  • цифровізувати громади
  • ефективно управляти активами
  • оперативно приймати рішення
  • забезпечити прозорість процесу
  • збільшити надходження до бюджету.

Посібник «Належний облік активів як інструмент розвитку громади» є першим у серії посібників «Дорожня карта реформ».

Серія посібників «Дорожня карта реформ» розробляється Міжнародним республіканським інститутом в Україні, щоб допомогти представникам органів місцевого самоврядування успішно реформувати свої громади. Посібники міститимуть кращі практики, які уже запроваджені та працюють в інших громадах.

Посібник став можливим завдяки щедрій підтримці Американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Точка зору авторів, яка відображена в цьому виданні, може не збігатися з точкою зору USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки. 

Завантажити

Автори

Тарас Случик – тренер Міжнародного республіканського інституту, старший консультант муніципального компоненту Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI), експерт Інституту Політичної Освіти.