Прокладаємо шлях до успішного та інклюзивного процесу відновлення України

Мета цього заходу – висвітлити роль українського громадянського суспільства у відбудові та модернізації України у спільній місії неприбуткових організацій, приватного сектору, органів державної влади та міжнародної спільноти. Під час заходу учасники обговорять шляхи відновлення України, підкреслять рушійну роль громадянського суспільства в процесі відновлення та виступатимуть за збільшення міжнародної підтримки України.

На заході зберуться представники українського громадянського суспільства, державної влади, лідери місцевих громад, приватного сектору, високопоставлені міжнародні представники та українські чиновники, щоб обговорити процес відновлення, реконструкції та модернізації України та необхідність забезпечення у цьому процесі прозорості, підзвітності та доброчесності. Громадянське суспільство та приватний сектор є одними з найбільш гнучких і спроможних акторів, які можуть проводити швидку модернізацію та розвивати Україну. Відновлення та модернізація України мають бути спільною метою всіх секторів, незважаючи на можливі відмінності в їхніх підходах.

Захід відбудеться 4 липня 2022 року, 11:00 – 14:00 у приміщенні SUPSI (Університет прикладних наук і мистецтв Південної Швейцарії), Віа Волдіно 9, CH-6900 Лугано, Швейцарія.

Онлайн трансляція заходу буде за посиланням

Організаторами заходу є Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI), Коаліція Реанімаційний пакет реформ та Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину (Єднання) у рамках проєктів Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства, що фінансується Європейським Союзом та Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

EUACI – це програма підтримки протидії корупції в Україні, яка фінансується ЄС, співфінансується та виконується Міністерством закордонних справ Данії.

Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) у партнерстві з Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ.

Програма заходу: