Про грантову підтримку, проєкти та залучення ресурсів для реалізації молодіжних ініціатив говорили з представниками молодіжної ради Сновської громади

.
В рамках проекту «Залучення молоді для ефективного відновлення прикордонних громад», який виконує ГО «Чернігівський Центр Прав Людини» 2 листопада для молоді Сновської громади провели тренінг з проєктного менеджменту. Теорія і практичні завдання, обговорення проблем, які їх турбують, а також пошук рішень.
Важливо, що виконуючи завдання учасники окреслили важливі напрямки розвитку громади і визначили в них свою роль. Серед іншого говорили про
– активізацію молоді та її більшу залученість у життя громади;
– ревіталізацію промислових зон та історичних будівель;
– вдосконалення системи вуличного освітлення;
– впровадження курсів української мови для жителів прикордоння;
– підвищення інформаційної безпеки та медіаграмотністі населення (особливо пенсіонерів та підлітків);
– створення безпекового простору в громаді (обладнання укриттів, тощо);
– програми для працевлаштування молоді;
– пошук ефективних рішень для організації надання медичних послуг;
– ментальне здоров’я, соціалізацію тощо.
До кожної проблеми учасники намагалися знайти рішення, переформулювати проблему в мету, визначити завдання і цілі можливих проєктів.
Нагадаємо, що проект реалізується у Менській, Сновській, Ріпкинській, Городнянській та Добрянській громадах Чернігівської області.
👉Діяльність проходить завдяки фінансовій підтримці Чорноморського фонду регіонального співробітництва, який є проєктом Фонду Маршалла Сполучених Штатів, в рамках проекту «Залучення молоді для ефективного відновлення прикордонних громад», який виконує ГО «Чернігівський Центр Прав Людини».