Олександр Підгорний і Наталія Дрозд — часті гості в Городнянській громаді. Вони допомагають на місці реалізовувати різні проєкти і плани, спрямовані на розвиток Городнянщини.
От і сьогодні під час круглого столу, організованого міською радою, мова велась про план відновлення громади.
У проєкті братимуть участь три громади з Чернігівщини —Городнянська, Менська і Ріпкинська, та три громади з Миколаївської області. Підготовча робота розпочинається з анкетування місцевого бізнесу, громадськості, органів влади щодо оцінки збитків та перспектив і пріоритетів розвитку громади. Головне завдання на сьогодні — закумулювати проблеми і визначити обсяг втрачених вигод внаслідок військових дій, щоб знати обсяг залучення можливої допомоги.
![](http://pravocn.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/297488084_427978772697461_4418597720027453690_n-300x225.jpg)
![](http://pravocn.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/297448547_427978899364115_1771708918704995156_n-300x225.jpg)
![](http://pravocn.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/297099124_427978842697454_4982216885517431109_n-300x225.jpg)
Така діяльність відбувається в рамках проєкту «Згуртовність і демократія для ефективного відновлення ТГ», який реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва” за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні при партнерстві з ГО «Доброчин».