Про створення ініціативної групи з формування Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації

6 лютого 2021 року  головою Чернігівської облдержадміністрації Анною Коваленко підписано розпорядження № 87, яким створено ініціативну групу з формування Громадської ради та затверджено її склад.

Від громадськості виявило бажання увійти до її складу 24 особи. Але відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» кількісний склад ініціативної групи не може становити більше ніж вісім осіб і формується на паритетних засадах з представників органу виконавчої влади та представників інститутів громадянського суспільства.

Склад ініціативної групи з підготовки формування Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації:

ДУМА
Олена Олексіївна
заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації;
МИРОНЕНКО
Ірина Юріївна
начальник відділу взаємодії з громадськими об’єднаннями управління з питань внутрішньої політики та зав’язків з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації;
ПЕКУРОВСЬКА
Олена Миколаївна
представник громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини» (за згодою);
ПІДГОРНИЙ
Олександр Віталійович
представник обласної громадської організації «Чернігівський Центр Прав Людини» (за згодою);
ПРИХОДЬКО
Володимир Валентинович
представник громадської організації «Театральний зорепад України» (за згодою);
ПРОСКУРІНА
Наталія Павлівна
представник громадської організації «Чернігівська Дія» (за згодою);
САПОН
Валентина Василівна
головний спеціаліст відділу взаємодії з громадськими об’єднаннями управління з питань внутрішньої політики та зав’язків з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації;
СТЕЛЬМАХ
Оксана Анатоліївна
директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації.

18 лютого, ініціативна група з формування нового складу Громадської ради при облдержадміністрації провела своє перше засідання. Відкрила засідання заступник голови облдержадміністрації Олена Дума, яка запевнила присутніх у налаштованості облдержадміністрації на тісну співпрацю та діалог з громадськістю.

Головою ініціативної групи обрано голову громадської організації «Чернігівська Дія» Наталію Проскуріну, секретарем — Валентину Сапон, головного спеціаліста Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

На наступному засіданні планується затвердити текст повідомлення ініціативної групи про підготовку установчих зборів з формування нового складу Громадської ради та зразків необхідних документів.