Три Антикорупційні Лікбези пройшли одночасно в громадах Чернігівської, Луганської та Херсонської областей!

👉 Мережа Ресурсних Центрів з розвитку місцевої демократії створює сприятливе антикорупційне середовище в пілотних громадах у 8 областях України. Наразі це «антикорупційні десанти» – навчальні та просвітницькі заходи з унікально-підібраним контентом для кожної громади учасника, Антикорупційні кава зустрічі та Антикорупційний ЛікБез #ЛікБезКор!

🥁📣 Мешканці Менської громади Чернігівської області, Кочубеївської громади Херсонської області та Нижньодуванської Луганської області стали активними учасниками Антикорупційних Лікбезів, які пройшли 20 серпня 2020 року в рамках проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди.

📍 Багато хто з власного досвіду знає про хабарництво, протекціонізм і побори. Але хто насмілюється відкрито говорити про них? Як правило, розмови про корупцію не виходять за межі вузького «домашнього» кола. Проблема і досі перебуває в тіні. Але замовчування не розв’язує проблеми, а лише ускладнює її.

📍 Саме тому метою заходу стало формування антикорупційної свідомості жителів громади та надання знань щодо шляхів запобігання корупції.
Антикорупційний Лікбез це:
 Це відкритий майданчик для діалогу у популярному відкритому місці громади.
 Це можливість висловити власну думку та бути почутим.
 Це можливість познайомитись із цікавими людьми та знайти однодумців.

🤩 Антикорупційна вікторина на знання існуючих антикорупційних інструментів викликала неабияку цікавість серед учасників та водночас продемонструвала, що більшість мешканців не зовсім володіють інформацією в цій сфері. Формат проведення заходу дав можливість учасникам не тільки ознайомитись із покроковим алгоритмом як протидіяти корупції, а й спільно обговорити питання шляхів просвіти суспільства. Адже для результативної боротьби з корупцією потрібні не лише політична воля та бажання кожного, але і якісна освіта.

🆗Загалом захід відбувся у дружній атмосфері. Як організатори, так і учасники залишилися задоволеними від проведеної роботи та вмотивованими до свідомої участі в антикорупційної діяльності.

Фото: Менська ОТГ

📌Діяльність проходить в рамках проекту Центр Доброчин / Dobrochyn Center «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Embassy of the Netherlands in Ukraine та у партнерстві з Мережею* Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії.

📌 Волинський Інститут Права
📌 Центр громадської адвокатури
📌 Samoorg – Асоціація сприяння самоорганізації населення 📌 Фонд развития г.Николаева
📌 Политическая Херсонщина
📌 Центр Доброчин / Dobrochyn Center
📌 Dcecrp
📌 Громадська Ініціатива Луганщини

#MATRA
#ЛікБезКор!
Менська міська рада
Кочубеївська громада
Нижньодуванська селищна громада

На изображении может находиться: 2 человека, в том числе Олександр Підгорний, люди стоят, дерево и на улицеНа изображении может находиться: 2 человека, в том числе Наташа Кроха, люди стоят, дерево, ребенок и на улице
На изображении может находиться: 2 человека, на улицеНа изображении может находиться: 6 человек, в том числе Олександр Підгорний и Юрий Стальниченко, люди стоят и на улице, текст «EPEXI антикорупцйна еко система в громад BITHA яKICHE законо- давство прозора влада аця демократя MICUERA громадяни aKTиBHI»
+16