Свобода слова в цифрову добу: програма заходу

20 та 21 вересня Центр Громадянських Свобод за підтримки Американської асоціації юристів “Ініціатива з верховенства права” (ABA ROLI) проведе офлайн симпозіум “Свобода слова в цифрову добу”.

Тренерами та спікерами стануть відомі українські медіа юристи, дослідники, експерти з цифрових технологій.

Ми запрошуємо до участі в конференції представників громадських організацій з прав людини, експертів та юристів з питань вільного інтернету та свободи слова в інтернеті, представників державних органів, які відповідальні за забезпечення цифрових прав в Україні, викладачів, громадськість та активістів.

Навчання охоплюватиме актуальні питання цифросфери, такі як збір персональних даних та їх використання, обмеження свободи слова в Інтернеті (українські та міжнародні кейси), обмеження свободи Інтернету та наслідки таких обмежень, демократичні практики функціонування інтернету та інше.

Дедлайн подачі заявки на участь у тренінгу 15 вересня 2021.

Мова – українська. Захід офлайн в офісі ЦГС (Київ, вул. Басейна 9-Г.). Кава брейк та обід включено. Учасникам з регіонів компенсують витрати пов’язані з дорогою та проживанням.

Програма тренінгу та спікери

Подія у Facebook

Зацікавлених у заході запрошуємо зареєструватися до 15 вересня – тут.

Ініціатива з верховенства права Американської асоціації юристів (ABA ROLI) та Центр Громадянських Свобод здійснюють спільний проект «Сприяння Інтернет свободі в Україні», спрямований на підтримку законів та політик, які сприяють Інтернет свободі та свободі вираження поглядів онлайн.