Суд заборонив партію держZрадника Мураєва “НАШІ”.

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив партію “Наші”, яку Мін’юст вважає проросійською.
Про це Рух ЧЕСНО повідомила представниця Мін’юсту, яка була присутня на засіданні.
👿 Очільником цієї партії є екснардеп Євгеній Мураєв. Він внесений до Реєстру держZрадників Рухом ЧЕСНО: https://bit.ly/3Offo88
Це вже четверта заборонена проросійська партія і сьогодні суд розглядатиме справи по ще 4 партіях, зокрема справи щодо партій двох держзрадників Володимира Сальдо та Наталії Вітренко.
❌ Майно партії НАШІ та всіх її осередків, згідно з рішенням суду, передається державі. Але саме рішення може бути оскаржене у Верховному Суді.
Аргументи Міністерства наразі громадськості невідомі, оскільки колегія суддів у складі Матковської, Кузьмича і Улицького не допустила на засідання журналістів та представників громадськості.
Причиною недопуску вказали карантинні обмеження і внутрішнє розпорядження суду, хоча ще вчора, 13 червня, подібні обмеження не завадили публічності розгляду аналогічних справ стосовно партій “Соціалісти” та “Справедливість та розвиток” і Рух ЧЕСНО висвітлював перебіг судових засідань.
💬 “Відсутність публічності у подібних справах – дуже негативна практика. Відкриті судові розгляди подібних проваджень можуть суттєво допомогти уникнути успішних апеляцій з боку відповідачів. Питання проросійських політпартій — вкрай болюче для українського суспільства. Українцям потрібно знати, як забороняють такі партії, що підтримують окупанта. Окрім цього важливо, щоб у суді розглядали не лише справи щодо заборони партій, а й притягали до відповідальності зрадників та колаборантів, щоб вони не могли створити нові партії і балотуватися знову”, — пояснює лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська.
Більше деталей – за посиланням: https://bit.ly/3NU8oOk
Возможно, это изображение памятник, на открытом воздухе и текст