Хочете стати викривачем, але не знаєте як? Маєте можливість навчитися!
НАЗК у співпраці з
Міністерство цифрової трансформації України
та за підтримки
USAID_ВзаємоДія
, презентували навчальний курс «Викривач у законі».
Навчальний курс допоможе глядачам дізнатися:
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
«Навчальний серіал «Викривач у законі» є одним з інструментів для поширення знань про викривання. Окрім того, освітня платформа Мінцифри — це додаткова аудиторія здебільшого молоді, якій потрібно допомагати формувати нульову толерантність до корупції. Впевнений, курс стане в пригоді тим, хто ще сумнівається: викривати корупцію чи ні», — розповідає керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції Сергій Деркач.
![📜](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/1f4dc.png)
![🔗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb3/1/16/1f517.png)