Європейська школа Східного партнерства у Тбілісі

Відкрито новий конкурс на навчання в Європейській школі Східного партнерства для школярів віком від 16 до 17 років, які хочуть поглибити свої знання про Європу та Європейський Союз. Вони мають бути громадянами Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова та України. Навчання розпочнеться 1 вересня 2021 року. Заявки приймаються до 26 лютого. 

Навчання фінансується Європейським Союзом для всіх відібраних студентів. Стипендія покриває плату за навчання, проживання, харчування в закладах школи, поїздки додому з Тбілісі, всі необхідні навчальні матеріали та ресурси, а також медичну страховку.

Випускники Європейської школи Східного партнерства у Тбілісі отримають диплом Міжнародного бакалавріату (IB). Він визнається більш ніж двома тисячами університетів у 75 країнах та приймається коледжами й вищими навчальними закладами по всьому світу.

Європейський Союз підтримає до 40 найкращих учнів з країн Східного партнерства в отриманні диплому Міжнародного бакалавріату з фокусом на європознавстві. Програму Європейської школи Східного партнерства викладають в «Новій школі» у Тбілісі (Грузія). Вона охоплює дворічний довузівський курс навчання, який розпочнеться у 2021-2022 навчальному році.

Унікальна дипломна програма поєднує високі академічні стандарти Міжнародного бакалавріату та спеціальне навчання по системі європейських шкіл. Студенти навчатимуться за програмою з фокусом на європознавстві, європейських цінностях, мультикультурності та багатомовності. Під час своїх занять, через написання есе та в рамках інших освітніх заходів учні зможуть поглибити свої знання європейських мов, літератури та історії.

Європейську школу Східного партнерства було створено за сприяння Європейського Союзу та країн-партнерів з метою посилення освітніх можливостей та міжрегіональних обмінів для молоді із шести країн Східного партнерства ЄС. Наразі на програмі навчаються 65 студентів, у тому числі нова група з майже 40 учнів, які долучилися у вересні 2020 року. 23 червня 2020 року школа з гордістю відсвяткувала випуск своєї першої групи з 30 студентів. Усі учні, в тому числі 20 дівчат, отримали диплом Міжнародного бакалавріату. Зараз вони здобувають вищу освіту в університетах Європи, Сполучених Штатів Америки та своїх рідних країн.

Зацікавлені студенти повинні подати заявку на вебсайті: www.eapeuropeanschool.eu до 12:00 за грузинським часом 26 лютого 2021 року (опівдні, UTC +4:00). Процес відбору включає письмові тести через онлайн-платформу Zoom та інтерв’ю для попередньо відібраних кандидатів. Перелік стипендіатів 2021-2022 навчального року буде оголошено до кінця травня 2021 року. Очікується, що відібрані студенти візьмуть на себе зобов’язання пройти повний дворічний курс Стипендіальної програми.

Дізнатися більше:

Будь ласка, відвідайте вебсайт: www.eapeuropeanschool.eu

З питань вступу звертайтеся за адресою: euscholarship@eapeuropeanschool.eu або телефонуйте за номером: + 995 32 225 70 06 (стаціонарний)

Європейська школа Східного партнерства у запитаннях та відповідях