4,4 МЛН ГРН — ТАКУ ЗАСТАВУ СУД ВИЗНАЧИВ ДЛЯ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ПОСАДОВЦЯ

СПРАВА ЕКСЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОДА: ПІДОЗРЮВАНИМ У ШАХРАЙСТВІ ОБРАНО ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД, З ПОСИЛАННЯМ НА ІНФОРМАЦІЮ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ.

3 червня Печерський  районний суд Києва задовольнив клопотання слідчого Територіального управління ДБР у Києві щодо застосування до підозрюваних у шахрайстві у великих розмірах ексзаступника Голови Чернігівської ОДА Олександра Савченка та його спільника запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб – до 30 липня 2021 року.

Альтернативним запобіжним заходом слідчий суддя обрав внесення застави у розмірі 4 млн 400 тис грн кожному.

Нагадаємо, що 1 червня, слідчі теруправління ДБР у Києві затримали ексзаступника Голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олександра Савченка та його спільника, який представлявся керівником майнового комплексу Державного комерційного підприємства «Готель «Слов’янський».

За попередньою інформацією, спільник чиновника за «винагороду» у 160 тис. доларів США гарантував перемогу учаснику відкритих торгів з продажу цього ж готельного комплексу.

Гроші призначалися ексзаступнику Голови Чернігівської ОДА, який мав забезпечити відсутність конкурентів на онлайн-аукціоні.

Оперативники ДБР затримали спільників під час передачі коштів в порядку ст.208 КПК України. Їм повідомлено про підозру у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах або організованою групою (ч. 4. ст. 190 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Київська міська прокуратура, оперативний супровід – ДБР.