В Чернігівській обласній держадміністрації проведені правоохоронцями обшуки. Як наслідок, 6 березня 2019 року звільнили начальника управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністраціїі Богдана Нечепу.
Наприкінці квітня 2017 року начальником управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації призначений був Богдан Нечепа, який на той момент був кінцевим власником фірми ТОВ «Монтаж-Енергобуд» із Славутича.
У Чернігові добре пам’ятають, як саме після робіт з утеплення фундаменту цією фірмою ТОВ «Монтаж-Енергобуд» завалилась спортивна зала школи 11 міста Чернігів.
14 січня 2019 року Нечепу Б.М. було відсторонено новим головою ЧОДА від виконання службових обов’язків на час проведення службового розслідування.
Саме у січні в приміщенні Управління капітального будівництва ОДА та у фігурантів справи, в тому числі за місцем проживання Нечепи Б.М. та членів його родини, було проведено кілька обшуків.
В ухвалі Печерського районного суду м. Києва від 18 січня 2019 року зазначено про те, що досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Чернігівської ОДА, діючи за попередньою змовою з невстановленими особами (?) протягом вересня 2017 року по січень 2019 року вчинили розтрату бюджетних коштів в особливо великих розмірах під час виконання укладених договорів на виконання будівельно-монтажних робіт з реконструкції та ремонту соціально-побутових об’єктів.
У цій же ухвалі зазначається, що розкрадання коштів відбулося і під час ремонту автомобільних шляхів на території Чернігівської області із використанням підприємств ТОВ «Монтаж-Енергобуд», ТОВ «Буд АКтивГруп», ТОВ «Соліден», ТОВ «ГрандБудІновація», ТОВ «Монтажбуденерго», ТОВ «НСН ГРУПИ ЛТД», ТОВ «ОПТ БУД МАРКЕТ», ФОП Нечепа Сергій Миколайович, ФОП Нечепа Інна Олександрівна, ФОП Вихор Володимир МИколайович, ФОП Щепков Роман Володимирович.
З огляду на підтверджені судом документи з`ясовано, що вже колишній керівник Нечепа Б.М. втягнув в злочинну діяльність як членів своєї родини (рідного брата Нечепу Сергія Миколайовича, дружину Нечепу Інну Олександрівну), так і інших осіб.
У джерела інформації є підстави стверджувати, що колишній начальник УКБ Богдан Нечепа разом з членами своєї родини не зміг би створити схеми з розтрати бюджетних коштів, якби не допомога інших посадовців з облдержадміністрації. Редакцією в даний час перевіряється причетніть цих осіб до протиправних дій, а тому в даний час ми не можемо вказувати їхні прізвища.
Натомість, в наявності редакції є документи, які підтверджують, що саме Нечепа Б.М. та інші особи укладали договори на суми, що значно завищувалися при визначенні обсягів робіт та їх вартості.
Таким чином Нечепою Б.М, членами його родини та знайомими, які так чи інакше входили до діяльності різних підприємств, державі були нанесені значні збитки.