USAID Проєкт енергетичної безпеки

Російське неспровоковане та невиправдане вторгнення в Україну спричинило катастрофічні руйнування енергетичної інфраструктури, змусивши постачальників докладати величезних зусиль для забезпечення електроенергією, теплом і гарячою водою побутових та промислових споживачів, лікарні та школи. Українські енергетичні підприємства стикаються зі зростальними потребами в заміні та відновленні мереж розподілу і передачі, включаючи підстанції, пошкоджені в результаті російської агресії. Для забезпечення цих зростальних потреб, Секретаріат Energy Community заснував Фонд енергетичної підтримки України, який у співпраці з Міністерство енергетики України, об’єднує й координує внески партнерів по розвитку, інвесторів та приватного сектору для відновлення і відбудови українського енергетичного сектору.
Фонд енергетичної підтримки України – прозорий та оперативний механізм, який дає можливість мобілізувати міжнародну підтримку для відбудови критичної інфраструктури України. Діючи як провідне агентство з питань закупівель, USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) здійснює закупівлі та постачання критично важливого обладнання для задоволення нагальних потреб енергетичного сектору України, включаючи відбудову інфраструктури, що зазнала пошкоджень в результаті російського вторгнення.
Команда USAID ПЕБ має честь взяти на себе таку відповідальність і готова допомагати відновлювати критичну інфраструктуру у середньо- та довгостроковій перспективі 🇺🇦