Шановні представники громадськості!
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
До 28 січня долучайтеся до процесу формування ініціативної групи щодо формування Громадської ради при Чернігівській ОДА.
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Все що для цього потрібно зробити – заповнити ЗАЯВКУ
![👇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) та з метою формування нового складу Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації запрошуємо взяти участь в роботі ініціативної групи з підготовки формування нового складу Громадської ради при облдержадміністрації.
Ініціативна група буде створена облдержадміністрацією з урахуванням пропозицій представників інститутів (організацій) громадянського суспільства, на паритетних засадах від облдержадміністрації та громадськості.
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Представникам інститутів (організацій) громадянського суспільства, які бажають увійти до складу ініціативної групи просимо по 28 січня 2021 року заповнити ЗАЯВКУ за посиланням:
https://cutt.ly/MjPrGsz