Результати громадського аудиту «Впровадження системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту в органах місцевого самоврядування»

Представники громадськості, головних розпорядників бюджетних коштів м. Мена та м. Ніжин; громадські експертіи у сфері належного врядування і місцевого бюджету, а також медіа прийняли активну участь в круглому столі «Система управління якістю для ефективного місцевого самоврядування», який відбувся 6 листопада у Прес-клубі «Чиста політика” в Чернігові.

Учасники жваво обговорювали результати громадського аудиту «Впровадження системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту (ВК-ВА) в органах місцевого самоврядування» у 8-ми громадах 4-х областей України.

Громадський аудит провела Мережа ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії за методикою та при координації ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва». Записка на http://www.frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2019/…/Analit19.pdf.

Директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», координатор ініціативи #ГромадськаПрефектура Михайло Золотухін людською мовою пояснив
1) Вимоги законодавства України щодо запровадження системи внутрішнього аудиту та внутрішнього контролю;
2) Можливості системи управління якістю для ефективності та корисності для громадян місцевого бюджетного процесу;
3) Відповідальність місцевих посадових осіб органів місцевого самоврядування;
4) Як запровадити систему ВК- ВА у м. Ніжин та м. Мена.

Захід проходив в рамках проекту “Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонів України», якій реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Уряду Великої Британії та в рамках діяльності «Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».
Партнери проекту: ГО «Центр Доброчин» (м. Чернігів); ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Севєродонецьк Луганська область); ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики».

На изображении может находиться: 9 человек, в том числе Елена Стрилец, люди сидят, стол и в помещении
На изображении может находиться: 2 человека, в том числе Олександр Підгорний, люди сидят, экран, стол и в помещенииНа изображении может находиться: 7 человек, в том числе Елена Стрилец, люди сидят, стол и в помещении
На изображении может находиться: Александр Марущак, Елена Стрилец, Богдан Дурницький и Юрий Стальниченко, люди сидятНа изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении