Дослідження умов життя та якості громадських послуг у Менській об’єднаній територіальній громаді.

Шановні друзі! Нагадуємо, що триває анонімне дослідження умов життя та якості громадських послуг у Менській об’єднаній територіальній громаді. Пропонуємо Вам долучитися до проведення аналізу та пройти анкетування за посиланням

 https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdkV0uPJvCautXtZI…/viewform

Це займе лиш 30 хв. Вашого вільного часу, але надасть нам можливість провести якійний аналіз ситуації та запланувати заходи по їх покращенню.

Обсяг питань, якими може і повинна займатися об’єднана громада, регулюються нормами чинного законодавства. Серед них найважливішою є турбота про покращення умов життя у громаді, в тому числі підвищення якості послуг, що надаються жителям.
Анкета, яку Вам адресовано, дозволить органам місцевого самоврядування ознайомитись з поглядами і думками жителів нашої об’єднаної громади. Ми віримо, що отримані таким чином знання дозволять раді та іншим установам громади вдосконалювати громадські послуги і нададуть можливість планувати розвиток нашої спільноти. Результати будуть використані до створення стратегії розвитку громади – документу, який становитиме план діяльності органів місцевого самоврядування на найближчі роки.
Участь в опитуванні є добровільною. Ви можете відмовитися від відповідей на деякі запитання. У цьому випадку, будь ласка, просто пропустіть ці питання, на які з будь-яких причин не хочете відповідати.
Анкета повинна бути спільно заповнена усіма членами Вашої сім’ї – будь ласка, обговоріть відповіді і кожного разу зазначте ту відповідь, яка найкраще відображає погляди, що панують у вашому домі.
Ми дуже хочемо, щоб до нас повернулася якнайбільша кількість розданих анкет. Тільки тоді ми можемо визнати наше дослідження цінним і таким, що відповідає вимогам якісних соціологічних досліджень.
Анкета повністю анонімна – Ваші відповіді на питання є конфіденційними. Вся отримана інформація буде використовуватися виключно для формування узагальнених висновків. Жодним чином заповнена Вами анкета не буде доступною для широкого загалу. Після заповнення анкети, будь ласка, поверніть її особі, яка Вам її дала. За посередництвом цієї особи анкета потрапить до команди, яка відповідає за опрацювання результатів дослідження. Члени цієї команди зобов’язані зберігати службову таємницю, пов’язану з проведенням дослідження.
Заздалегідь дякуємо за Ваші час і зусилля, присвячені заповненню анкети. Віримо, що питання анкети виявляться для вас цікавими.
Результати дослідження будуть оприлюднені.

З повагою міський голова Геннадій Примаков