Заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіціі платить 1,5 млн грн на рік за навчання.

Заступник начальника Головного слідчого управління Наіональної поліції Дмитро Бут продовжує дивувати своїми витратами при офіційних заробітках в рік 226 тис. 236 грн, згідно з його декларацією за 2016 рік, передаєКорупція.Інфо

Дмитро Бут – батько трьох дітей. 16-річна Олександра вчиться в одному з коледжів Великобританії. В цьому році вона поступила в Sherborne International College.

На сторінці в соціальній мережі у Олександри зазначено, що вона учениця Гімназії №143 міста Києва, але, швидше за все, вона паралельно вчиться в двох школах. Так само робили і діти президента Порошенко, коли ходили в “Конкорд коледж” (Concord College) в Англії.

Коледж готує хлопчиків і дівчаток, для яких англійська не є рідною мовою, до вступу в найбільш престижні британські школи. Навчальна програма включає не тільки інтенсивні заняття англійською мовою, а й навчання у відповідність з національною британською системою освіти.

Навчання тут коштує дорого, але, як зазначено на сайті школи – діють листи очікування.

За те, що Олександра тут пішла в 11 клас, її батько повинен заплатити 40 575 фунтів стерлінгів або 1 млн 417 тис. гривень на рік за курсом НБУ на 18.10.2017.

Шкільна форма тут платна і коштує від 350 до 600 фунтів стерлінгів (12200-21000 грн) залежно від обраних речей.

У школі п’ять резиденцій, де студенти живуть в кімнатах з однією або двома спальнями. Дівчатка і хлопчики живуть в роздільних корпусах.

До речі, за нашими спостереженнями, Олександра Бут в свої 16 років стежить за модою і носить брендові речі і аксесуари. Наприклад у неї є клатчі Louis Vuitton, Chanel, речі від Topshop, Zadig & Voltaire і Max Mara. Відпочивала вона в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати), Італії, Великобританії та Туреччині. А день народження святкували Саші в одному з найдорожчих ресторанів Києва – “Прага”.

Молодші діти чиновника вчаться в Києві, але ходять в елітні школи

У замначальника Головного слідчого управління Нацполіціі підростають ще син і дочка. 11-річний Артем відвідує Олександрійську гімназію в Києві. Це приватна школа з упором на вивчення французької мови, де навчання коштує близько 220 000 гривень в рік.

8-річна Маша ходить в модну Новопечерську школу. Рік освіти обходиться її батькам в суму близько 300 000 грн. Відзначимо, що в цій же школі рік провчилася Христина Гройсман, дочка прем’єр-міністра.