Антикорупційна реформа на Чернігівщині

Громадська організація «Чернігівський Центр Прав Людини» повідомляє про нову ініціативу, метою якої є моніторинг впровадження антикорупційної реформи в Чернігівській області.

Існуюча наразі співпраця з антикорупційними інституціями на регіональному рівні є недостатньою і мало впливає на впровадження кращих стандартів доброчесності. Як свідчить практика, ухвалення навіть досить прогресивного антикорупційного законодавства не гарантує досягнення відчутних результатів, тоді як ОГС і медіа, залучені до імплементації антикорупційного законодавства, можуть і повинні впливати на покращення ситуації.

Представники ОГС та медіа матимуть можливість посилили свою моніторингову спроможність та ефективно використовувати інструменти громадського контролю за впровадженням норм нового антикорупційного законодавства на Антикорупційній школі.

Чернігівський Центр Прав Людини та активісти будуть проводити антикорупційні розслідування та звітувати про стан і перебіг розслідувань на щомісячних брифінгах. Це сприятиме налагодженню місцевого контролю за реалізацією антикорупційної реформи.

Діяльність надасть можливість значно розширити існуюче інформаційне поле в сфері боротьби з корупцією для закріплення традиції постійного й якісного громадського контролю за діями влади.

Проект «Сприяння імплементації антикорупційної реформи в Чернігівському регіоні» здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.