ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКРАДА ХОЧЕ ВІДРЕМОНТУВАТИ ШІСТЬ СВІТЛОФОРІВ ЗА 3,5 МЛН ГРН

Компанія “Дорстрой Монтаж Київ” виграла шість тендерів на капітальний ремонт шести світлофорних об’єктів у Чернігові загальною вартістю 3 459 894,99 грн.

Про це йдеться у тендерній документації відомства, оприлюдненій в системі державних закупівель ProZorro..

Замовником виступило Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Варто зазначити, що в усіх шести аукціонах, оголошених 3 листопада, брав участь лише один учасник – ТОВ “Дорстрой Монтаж Київ”.

За умовами договору, завершити ремонт світлофорів слід до Нового року.

Вартість проведення робіт за один об’єкт становить від 344 231,36 до 674 801,47 грн. Загалом Чернігівська міськрада планує витратити на оплату ТОВ “Дорстрой Монтаж Київ” на ремонти шести світлофорів 3 459 894,99 грн.

Відповідно до умов тендера, світлофори і табло відліку часу мають мати граничний термін експлуатації не менше 8 років, а гарантія постачальника має становити не менше 5 років.

Компанія “Дорстрой Монтаж Київ” заснована в 2012 році. За даними реєстру Мінюсту, засновником ТОВ зі статутним капіталом в 24 196 грн є белізька компанія “Естерленд Імпортс ІНК”, а бенефіціарним власником харків’янин Денис Чаговець.

Відповідно до даних сайту Youcontrol, в 2017 році компанія уклала через ProZorro контрактів на суму майже 100 млн грн.

Керівником компанії з 15 вересня 2015 зареєстрований Анатолій Тунік, і на сьогодні володіє 50% статурного капіталу компанії.

За інформацією видання “Наші гроші“, Тунік є партнером Євгена Прусенка по ТОВ “Євродорінжпроект”.

Після обрання Віктора Януковича президентом Прусенко був радником голови “Укравтодору” Володимира Демішкана, а у 2013 році сам очолив “Укравтодор” і займав посаду до березня 2014 року.

Тунік невдало балотувався в 2015 році до Харківської облради від БПП “Солідарність”.

Анатолій Чаговець у 2015 році йшов у Чугуївську райраду від “БПП “Солідарність”, але депутатом не став.

Компанія “засвітилася” в кримінальному провадженні. Зокрема, в червні 2017 Вишгородський районний суд задовольнив клопотання заступника начальника СВ Вишгородського ВП ГУНП в Київській області майора поліції у кримінальному провадженні щодо можливої причетності до розкрадання компанією бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Клопотання стосувалось надання доступу до документів, що становлять банківську таємницю про клієнта.