Де буде АП Зеленського, стандарти НАТО в ЗСУ і хто врятував Білорусь: топ-5 блогів тижня

Журналісти 24 каналу зібрали топ-5 блогів, які читали цього тижня найбільше. Серед резонансних тем – як НАТО навчає українських військових, що заважає Зеленському перенести Адміністрацію президента та як Китай вирвав Білорусь з обіймів Росії.

1. Перехід ЗСУ на стандарти НАТО: коментарі офіцерів з Великої Британії та України  

Протягом останніх 5 років тисячі інструкторів з країн НАТО навчали українських військових та були консультантами в Міноборони. Одна з таких навчальних місій – “Орбітал” – працює в Україні і зараз.

Читайте більше блогів автора.

2. Куди Зеленський перенесе Адміністрацію Президента?

Куди Зеленський перенесе Адміністрацію Президента?
У команді Зеленського не приховують свого невгамовного бажання якнайшвидше прибрати владу до своїх рук, бажано вже зараз. А також перенести Адміністрацію президента з вулиці Банкової в Києві в нове місце…

Найцікавіші матеріали про Володимира Зеленського читайте тут.

3. Підкилимні ігри в Раді: як через токсичного міністра Реву “б’ють” по Гройсману

""Гройсман
Народні депутати, які наразі “працюють” в округах, повернуться до сесійної зали Верховної Ради з наступного тижня. Очевидно, що в приміщенні під куполом відразу після свят триватимуть активні, хоч і кулуарні дискусії щодо політичного майбутнього окремих депутатів і цілих фракційних команд.

Читайте більше матеріалів про Володимира Гройсмана.

4. Кто вырвал Беларусь и Лукашенко из медвежьих объятий России?

Кто вырвал Беларусь и Лукашенко из медвежьих объятий России?
Беларусь могла стать очередной “народной республикой”. Но в этот раз у Кремля не сложилось… Разразившийся между Беларусью и Россией нефтяной скандал заставил всерьез задуматься о том, что Минск и вправду решил идти с Москвой на очень серьезную конфронтацию.

Читайте больше материалов автора.

5. Паника в дыму, – как проходила эвакуация людей из горящего самолета в Москве 

Уроки трагедии: выжившие пассажиры “Сухой суперджет” говорят, что 41 человек задохнулся из-за отравления продуктами сгорания материалов в салоне самолета и ограниченного числа выходов для эвакуации.

Все материалы об авиакатастрофе в Шереметьево читате здесь.
https://24tv.ua/blogi_tizhnya_tag6041