Digital Academy for Civil Society -програма щодо забезпечення прозорості та безпеки в інформаційному просторі.

Академія цифрової безпеки та роботи з даними для громадянського суспільства – це комплексна  програма щодо забезпечення прозорості та безпеки в інформаційному просторі, формування навичок роботи з даними для 25 активістів/волонтерів/журналістів. Проект спрямований на зміцнення цифрових компетенцій українських громадських активістів і підвищення їх обізнаності в питаннях безпеки та прозорості в Інтернеті, ролі технологій в розвитку демократії та належного врядування.

Академія складається з 2 модулів та заключного форуму.

Модуль 1: “Прозорість та безпека в цифровому світі”, 25 учасників, 9-10 грудня 2017, м. Київ.

Модуль 2: “Цифрова демократія та соціальні медіа для розширення прав і можливостей громадянського суспільства. Робота з даними (аналіз, перевірка, візуалізація)”, 25 учасників, лютий 2018.

Форум «Технології та Демократія», 200 учасників, березень 2018.

Участь БЕЗКОШТОВНА за результатами відбору. Організатор Інститут партнерства та сталого розвитку (Institute of Partnership and Sustainable Development) покриває витрати на проїзд, проживання, харчування учасників.

Digital Academy – міжсекторальний проект на перетині IT, медіа, неформальної освіти, належного врядування. До участі запрошуються активісти, волонтери, громадські діячі, журналісти, які працюють в напрямку розвитку демократії в Україні, в області захисту прав людини, безпеки, боротьби з корупцією, електронного та належного врядування, виборчого та процесу моніторингу реформ в Україні; які працюють з базами даних своїх громадських організацій (в т.ч. ОГС на які здійснюються кібератаки/які працюють в зоні АТО/зберігають великі масиви персональних даних активістів, волонтерів, журналістів) та мають потребу в підвищенні рівня обізнаності в сфері захисту персональних та даних організації, ефективної роботи з цифровими даними (аналізу, перевірки, візуалізації).

Модулі будуть проходити у виді дводенних тренінгів з кращими українськими та міжнародними експертами з цифрової безпеки та роботи з даними. Мова викладання: Українська, російська.

Заявки приймаються до 15 листопада 2017 року. 

Оголошення результатів відбору відбудеться до 20 листопада 2017 року.

ЗАПОВНЮЙ ЗАЯВКУ на участь!

Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Партнер в проведенні заходів Академії – iHUB.

Якщо виникли запитання, поради, пропозиції – надсилайте, будь ласка, Інституту партнерства та сталого розвитку Institute of Partnership and Sustainable Development , на електронну скриньку ipsd.ukraine@gmail.com

Подія в мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/321532224986919

Інститут партнерства та сталого розвитку в мережі Facebook: IPSD.Ukraine

Подавай заявку і ти не лише дізнаєшся як захистити свої персональні та дані організації, але й подискутуєш над роллю технологій та нових медіа в розвитку демократії та належного врядування, особливостей ведення гібридної війни в Україні та світі. Ти зміцниш свої цифрові компетенції, підвищиш професійний рівень, медіа грамотність,  обізнаність в питаннях безпеки та прозорості в Інтернеті. Ти навчишся ефективно використовувати нові засоби масової інформації, як потужний інструмент адвокаційних, правозахисних, інформаційних, антикорупційних кампаній, на практиці застосуєш нові інструменти та програми.

Ти підвищиш ефективність роботи своєї громадської організації через використання нових технологій, інновацій і креативного підходу.

Поринь в середовище розвитку та нових технологій разом з нами. Чекаємо на твою заявку та бажаємо успіху!

Мустафіна Дар’я, ініціатор Академії

Інститут партнерства та сталого розвитку

www.ipsd.org.ua