ГПУ поставила корупціонерів на лічильник, Луценко повідомив подробиці

Сайт Генеральної прокуратури України тепер обраховує розміри корупції в онлайн-режимі через облік всієї інформації про затриманих корупціонерів. Генпрокурор Юрій Луценко розповів про це на своїй сторінці в соцмережі, зазначивши, що лічильник наочно демонструє результати роботи ГПУ.

«Вчора на сайті прокуратури з’явився лічильник, який в онлайн-режимі буде повідомляти факти хабарництва та інших корупційних злочинів, а також кількість переданих до суду відповідних справ», – повідомив в Facebook генпрокурор Юрій Луценко, передає «Народна Правда».

За його словами, поки він був у відрядженні в Миколаєві, лічильник прокрутився на три позиції. Так, на хабарі в 7 тисяч доларів були затримані голова Горохівської РДА, голова райради і начальник відділу Госгеокадастра Горохівського району Волинської області. А вже сьогодні, 5 вересня, лічильник показував на дев’ять позицій більше:

«Загальна сума хабарів врахованих нами хабарників за ці неповні два дні – 74 000 грн і $10 500. Лічильник хабарників крутиться, ми працюємо! За годину додався ще податківець з Вишгорода – 10 тис грн хабара», – написав Луценко.

Як повідомлялося раніше, під час візиту до Миколаєва Луценко заявив про підготовку нових уявлень на чиновників і депутатів. Він також повідомив про фактичне розкриття резонансної справи про вбивство колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова.