Громадські активісти Чернігівщини запрошуються на тренінг з перевірки доброчесності суддів

Запрошуємо всіх небайдужих до формування доброчесного та нетерпимого до корупції суддівського корпусу в Україні відвідати практичний тренінг щодо інструментів участі громадськості в процесі перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів та діючих суддів.

Коли і де

м.Чернігів, 26-27 липня 2018 року (четвер – п’ятниця)

Хто може бути учасником тренінгу

Громадські організації, юристи, правозахисники, громадські активісти та журналісти, які опікуються питаннями доброчесності суддів та кандидатів на ці посади.

За інших інших рівних умовах перевага надаватиметься учасникам із Чернігівської області.

Метою заходу є підвищення спроможності громадських активістів Чернігівської області та сусідніх регіонів проводити контроль доброчесності суддів та кандидатів на ці посади.

В програмі заходу:

Поняття “доброчесність”, “етична поведінка”, “спосіб життя судді”.

Кар’єра судді: участь держави та громадськості (ВККС, ВРП та ГРД, ознайомчий курс)

Бангалорські принципи поведінки суддів.

Як оцінити доброчесність та професійну етику? (нормативні акти ВККС, досвід ГРД).

Як притягнути суддю до дисциплінарної відповідальності.

Тренери

Роман Сухоставець, юрист, директор ГО “Бюро правничих комунікацій”, член Громадської ради доброчесності.

Наталія Лебідь, менеджер зі зв’язків з громадськістю ГО “Бюро правничих комунікацій”

Реєстрація триває до 20 липня 2018 року. Про результати відбору учасникам буде повідомлено 21 липня 2018 року. Про конкретне місце проведення тренінгу буде повідомлено учасникам, яких відібрано для участі.

Для реєстрації потрібно заповнити наступну форму: https://goo.gl/forms/5PWvjzEzjvL7LdNf1

Програма заходу передбачає виконання практичних завдань, тому учасники повинні взяти ноутбуки або планшети для отримання максимального ефекту від тренінгу.

Участь у заході безкоштовна! Організатори забезпечують проживання та харчування учасників заходу. Також відшкодовується проїзд учасників до місця проведення тренінгу і в зворотному напрямку в межах вартості проїзду автобусом, купейним вагоном потяга за умови надання документів, що підтверджують вартість проїзду.

Організатори заходу: Благодійна організація «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги», ГО «Бюро правничих комунікацій», ГО “Чернігівський громадський комітет захисту прав людини”.

Контактна особа: Катерина Данькова, (063) 158-32-46, katrina.dankova@gmail.com.

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги – добровільне об’єднання громадських організацій, які протягом багатьох років надають безоплатну правову допомогу незахищеним верствам населення та громадянам України. Нашою метою є забезпечення доступу до права через розбудову системи правової допомоги, правову просвіту та вдосконалення правового поля.

Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США