«Грошовиті» тендери — у Чернігівській ОДА

Вчора, 12 вересня 2017 року, відбулося засідання тендерного комітету Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації щодо результатів проведеного аукціону по об’єкту: «Реконструкція очисних споруд с. Снов’янка Чернігівського району — 1-й пусковий комплекс».
Тендерним комітетом було прийнято рішення про укладання договору з підрядною організацією ТОВ «Буд Актив Груп». Вартість будівельних робіт по об’єкту становить 1413225,07 грн.
Дивність тендеру щодо ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУД АКТИВ ГРУП» ( ТОВ «БУД АКТИВ ГРУП» ), ідентифікаційний код підрядної організації 41399900, полягає ось у наступному.
Підрядна організація зареєстрована в квартирі (?) за адресою: 14034, Чернігівська обл., місто Чернігів, вулиця 1 Травня, будинок 191-А, квартира 126. Дата реєстрації: 15.06.2017. Номер запису: 1 064 102 0000 013284.
Дата взяття на облік до органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України 15.06.2017. Керівник – БАЛУБА ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ.
Інформація підтвержується Згідно запиту до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на сайті https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch.
Протокол-УКБ-Сновянка
Виникає декілька цілком логічних запитань до Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації, яким керує вже відомий по різних «оборудках» Богдан Нечепа, що вже проводив дивні тендери та не виплачує в повному обсязі заробітну плату працівникам «свого» управління. Так ось: чому було підписано договір саме з ТОВ «Буд Актив Груп», чи є у підприємства досвід виконання аналогічних робіт, чи є у підприємства обладнання та матеріально — технічна база для виконання цих робіт, чи є у підприємства працівники відповідної кваліфікації для виконання робіт та за яку кількість працівників були зроблені відрахування з податків за період червень — липень 2017 року, якщо підприємство не пропрацювало трьох місяців з дати реєстрації? Невже так і не буде жодної реакції стосовно керівництва Управління капітального будівництва від голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча, а, може, й правоохоронних органів?
http://bilahata.net/hroshovyti-tendery-u-chernihivskij-oda/