ІНФОРМУВАТИ УКРАЇНЦІВ ПРО ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ БУДУТЬ ЗГІДНО З ВИМОГАМИ ЄС

При Комітеті Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин створено робочу групу з питання удосконалення законодавства з питань інформування споживачів щодо харчових продуктів.

Про це повідомив Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа.

За його словами, для ефективності роботи в цьому напрямку, є необхідність опрацювати принципові підходи на експертному рівні.

Він наголосив, що законопроект покликаний привести законодавство про інформування споживачів у відповідність до норм і вимог Євросоюзу з урахуванням положень регламентів Європейського Парламенту та Ради ЄС, а також забезпечити належний рівень захисту здоров’я та інтересів споживачів, їх поінформованості, встановлення засобів гарантування права споживачів на інформацію та процедури надання інформації про харчові продукти.

Будуть напрацьовані позиції щодо загальних принципів та вимог до інформації про харчові продукти, зокрема стосовно маркування харчових продуктів, а також обов’язків операторів ринку з доведення цієї інформації до споживачів.