Коли ти в Україні суддя: журналісти показали люксові будинки і представницькі авто “служителів Феміди” (відео)

Журналісти “розкопали” розкішні маєтки і люксові авто суддів, які живуть на одну зарплату. Судді не декларують великих статків, маєтків, авто, але ведуть безбідне життя.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “Схеми”.

Журналісти програми провели розслідування, щоб з’ясувати наскільки декларації українських суддів відповідають стилю їхнього життя.

Як вдалося дізнатися, часто судді декларують, що живуть на свою скромну зарплату – не мають ні будинків, ні люксових авто, та ось дружини, діти та навіть тещі часто виявляється мільйонерами, зазначають журналісти.

У розслідуванні телевізійники дослідили життя чотирьох суддів і всі вони спростовують своє заможне життя, ба навіть відхрещуються від родичів. Та ось реалії показують розкішні маєтки, люксові авто і безбідне існування.

“У ситуації, коли майно задекларовано на родичів далеких, тут радше не питання юридичної відповідальності, а питання добросовісності самих суддів”, – зазначає юрист Центру демократії й верховенства права Галина Чижик.

Перевіряти справжні статки суддів має право Національне агентство з запобігання корупції. Та поки це вдається лише журналістам, доводять у розслідуванні.

Раніше ми розповідали про небідне життя київського прокурора Вадима Чуйкова. Нерухомість в столиці, елітні авто і байк – далеко не повний перелік статків скромного державного службовця.

Також  раніше в мережі показали розкішне життя  начальника відділу представництва в адміністративному судочинстві управління представництва захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури м. Києва Василя Смітюха.