Корупція та боротьба з нею: регіональний розріз. Тренінг в Одесі

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International 30-31 серпня проводить дводенний тренінг в Одесі «Корупція та боротьба з нею: регіональний розріз». Під час заходу учасники дізнаються більше як запобігти вчиненню корупційних діянь на місцевому рівні та як знайти підтримку в інших громадських та міжнародних організаціях.

Цей тренінг – чудова можливість отримати відповіді на питання, що вас цікавлять, від практиків з успішним досвідом проведення антикорупційних кампаній в регіонах.

Програма тренінгу складається з наступних частин:

  • Вартість корупції в регіональному розрізі: економічний та соціальний аспекти;
  • Правові інструменти боротьби з корупцією: практичні аспекти;
  • Роль громадянського суспільства у боротьбі проти корупції: як запобігти вчиненню корупційних діянь;
  • Корупція на місцевому рівні: моніторинг розподілу бюджетних коштів та моніторинг виконання проведених робіт;
  • Антикорупційні коаліції: як отримати допомогу на регіональному рівні від міжнародних та неурядових громадських організацій.

Кількість учасників обмежена. До участі в заході запрошуються представники регіональних громадських організацій різного профілю, громадські активісти та просто бажаючі, яким цікава тема боротьби корупції на місцевому рівні. Просимо тих, хто бажає взяти участь, зареєструватися до 15:00 27 серпня 2018 року за посиланням: http://bit.ly/2n7vshG

Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують харчування та роздаткові інформаційні матеріали. Про успішний відбір вас буде повідомлено організаторами додатково після реєстрації. З питаннями щодо заходу звертайтесь до регіонального координатора ТІ Україна Галини Скальської skalska@ti-ukraine.org.