Кравцов в “Укрзалізниці” за рік може заробити понад 50 мільйонів гривень

Кабінет міністрів затвердив контракт із членом правління – виконувачем обов’язків голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євгеном Кравцовим.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 27 вересня 2017 року без обговорення.

Згідно з текстом контракту, який має агентство “Інтерфакс-Україна”, Кравцов як член правління матиме щомісячний оклад у сумі 500,2 тисяч гривень, також під час виконання обов’язків голови правління він має отримувати місячну винагороду у розмірі 714,6 тисяч гривень.

Йому також нараховуватиметься квартальна премія, яка не може перевищувати три посадові оклади. Також передбачена річна премія, яка не може перевищувати 24 посадові оклади.

Такі премії не нараховуються, згідно з контрактом: у разі відсутності прибутку за цей період; наявності простроченої заборгованості перед бюджетом; збільшення розміру боргів із зарплати; невиконання рішень найвищого органу управління ПАТ, наглядової ради.

Таким чином, виходячи з вищезгаданих даних, без урахування матеріальної допомоги та надбавок за стаж і вчені звання, у разі виконання всіх вимог контракту, Кравцов за рік зможе заробити на посаді члена правління 24 млн грнв. о. глави правління – 32,5 млн грн, що за курсом НБУ на 27 вересня 2017 року становить близько 1,235 млн доларів.

На початку 2015 року Кравцов став радником генерального директора “Укрзалізниці”, з березня по травень був начальником її департаменту реформування та корпоративного розвитку; з травня по листопад – директором із реформування, майнової та правової політики, пізніше – до травня 2016 року – членом правління вже ПАТ “Укрзалізниця” та в. о. її голови правління.

З травня 2016 року по серпень 2017 р. – перший заступник міністра інфраструктури України, а також із серпня 2016 по серпень 2017 року – голова наглядової ради “Укрзалізниці”.

Уже 9 вересня 2017 року призначений в. о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця”.