Міська рада і водоканал розпродадуть майже нові насоси, електромотори, сварочні апарати і ще дещо…

Обладнання, приладдя, автомобілі які списуються державними установами неодноразово ставали фігурантами скандалів. Але й без цього не обійтись. На останньому засіданні виконкому списати старе обладнання намагалися дві чернігівські лікарні і КП “Чернігівводоканал”. І, якщо у перших це вийшло, то у других — ні.

Медикам виконком погодив списання ультразвукового апарарату 1989 року, ендоскопу 1994 року, кількох стоматологічних установок, ще вітчизняних, 1994 року виготовлення, та ще десятку таких медичних приладів з більш ніж 20-річникм “досвідом” роботи. Вони працбювали в Чернігівській міській лікарні № 4 та Дитячій стоматологічній поліклініці і вже давно вичерпали свій ресурс. Пацієнти, особливо стоматполіклініки, можуть зітхнути з полегшенням. Старе медичне обладнання скоро стане такою ж рідкістю в чернігівських лікарнях, які і радянська символіка по місту. І це все непогано, головне, щоб було чим їх замінити.

В той самий час списати насоси і електромотори, найстаріший з яких 2001 року, а найновіший — 2013-го року виготовлення, що намагалися зробити в КП “Чернігівводоканал”, виконком не дозволив. Не допомогли і пояснення, що всі вони були встановленні на системах водопостачання і в зв’язку з капітальними ремонтами замінені на нові. У більшості вони в робочому стані, але встановлювати їх знову немає сенсу, адже свій ресурс вони фактично вичерпали, капітальний ремонт, за словами представника підприємства, теж проводити недоцільно. За пропозицією міського голови Владислава Атрошенка, перш ніж проводити списання, підприємство треба спробувати їх продати, “може комусь вони ще згодяться”. При цьому висловив сподівання, що якусь сотню тисяч гривень за них можна буде виручити.
Серед запропонованого на списання переліку є, напрклад, мотокоса Хускварна 235R 2011 року, принтер HP Lasar Jet 2009 року, зварювальний апарат IMS 1600 2010 року, мийка KARCHER 2009 року, вже згадані кілька десятків насосів, електродвигуни та ще ряд цікавих речей. З повним переліком поки що можна ознайомитися на сайті міськради. Якщо ціна буде розумною — чому б і справді не купити їх?
Інформація про перелік усього цього добра і його ціну скоро має з’явитися на сайті міськради і бажаючі можуть придбати її. Так само має бути інформація й про те, як його можна купити.