Молодіжний антикорупційний флешмоб пройшов в Чернігові

 

Завтра, 9 грудня, Міжнародний день боротьби з корупцією.

Напередодні свята антикорупціонерів ГО Чернігівський Центр Прав Людини та активісти – студенти провели флешмоб “Я вільний від корупції”.

Захід проходив в Чернігівському національному технологічному університеті. Десятки студентів отримали інформаційні буклети «Як протидіяти корупції», яскраві наліпки            «Корупція і хабарництво – Невидимі вороги» та силіконові браслети з написом – «Я вільний від корупції».

9 грудня в багатьох країнах світу проходять зустрічі, конференції, флешмоб, семінари та інші заходи, приурочені до Міжнародного дня боротьби з корупцією.

Відповідно до Конвенції ООН проти корупції та Конвенції Ради Європи про кримінальну відповідальність за корупцію, корупція – це зловживання державною владою для одержання вигоди в особистих цілях, в цілях третіх осіб і груп, а також численні форми незаконного привласнення публічних коштів для приватного використання. Крім того, до корупційних явищ належить і непотизм (кумівство, сімейність).

У всесвітньому рейтингу СРІ Україна посіла 131 місце зі 176 країн. Цю сходинку із показником 29 балів разом з нами розділили Казахстан, Росія, Непал та Іран.

Долучайтесь та слідкуйте за новинами на публічній сторінці проекту  https://www.facebook.com/razzdolkor/ в соціальній мережі Facebook.