Обіцяв – виконай: як змінився рівень відповідальності мерів у 2017 році

Аналітики «Слова і Діла» підрахували, скільки своїх обіцянок виконали мери обласних центрів України та як змінилися рейтинги за 2017 рік.

Найвідповідальнішим на сьогодні вже традиційно є міський голова Тернополя Сергій Надал, який дотримав 62% своїх обіцянок. Друге місце за виконаними обіцянками впевнено тримає мер Херсона Володимир Миколаєнко – його рейтинг відповідальності становить 54%. Третє місце посідає мер Вінниці Сергій Моргунов із рейтингом 52%, який зріс на 3% порівняно з попереднім роком.

На четвертому місці за рівнем виконання обіцянок розташувався мер Харкова Геннадій Кернес. Його рівень відповідальності зріс на 1% і становить 48%.

П’яте місце розділили між собою мери Полтави та Чернівців – Олександр Мамай (рейтинг за рік зріс на 1%) та Олексій Каспрук (+3% за рік) змогли виконати по 47% своїх обіцянок.

За ними розташувалися мери Дніпра Борис Філатов (45%), Києва Віталій Кличко (43%), Рівного Володимир Хомко (41%), Львова Андрій Садовий (40%).

Мери, яким найменш успішно вдається виконувати обіцянки, наразі в Івано-Франківську, Чернігові, Ужгороді та Черкасах: рівень відповідальності міських голів у цих містах коливається між 21% та 15% виконаних обіцянок.

Відзначимо, що за рік найсильніше впали в рейтингу відповідальності мер Хмельницького Олександр Симчишин(втратив одразу 19% із виконання обіцянок) та мер Чернігова Владислав Атрошенко, в якого -15%.