Оточення Атрошенка взяло 108 мільйонів на таємний ремонт проспекту в Чернігові

Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради 16 квітня за результатами тендеру замовило ТОВ «Шляхо-будівельне управління № 14» капітальний ремонт ділянки дороги проспекту Миру за 108,23 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До грудня 2019 року проспект відремонтують на ділянці від мосту через річку Десна до Катерининської церкви довжиною близько 3,4 км. Розберуть існуючі споруди, влаштують земляне полотно, дорожній одяг проїжджої частини, покриття перехідно-швидкісних смуг, з’їздів і місцевих проїздів, тротуари і велодоріжки, встановлять дорожні знаки та огородження, нанесуть розмітки. Гарантійний строк становить п’ять років.

Підсумкові відомості ресурсів і кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

На заробітну плату піде 3,18 млн грн., тобто 3% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 0,3% – 285 тис грн.

Ціна угоди на 0,07% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 108,31 млн грн.

Єдиним конкурентом традиційно було ТОВ «Ніжинська пересувна шляхобудівельна механізована колона», засноване Іваном Вовкогоном і ТОВ «Керуюча компанія Ніжинська ПШМК» цілої низки фізосіб. Директором суперника є Михайло Гавриленко, який має найбільшу частку в керуючій компанії. Ніхто не знижував ціну на аукціоні.

Фірмою «ШБУ № 14» керує Олександр Харчук, екс-депутат Чернігівської облради від Партії регіонів, який раніше був співвласником.

Засновниками є Костянтин Будьонний та його ж ТОВ «Кабельний телевізійний центр м. Чернігова», де партнерами є Світлана Лакишек.

Раніше Будьонний був партнером мера Чернігова Владислава Атрошенка («Блок Петра Порошенка») по ТОВ «Ріел Ко.». Зараз частку Будьонного у цій фірмі має Микола Лакішек.

Підписантом «ШБУ №14» є Тетяна Нагорна – екс-директор ДП «Тех-Сервіс» ТОВ «Телеорганізація «Ніса», співвласниками якого є Владислав Атрошенко і Світлана Лакишек.