Отримай до 20 тисяч гривень на інфо-кампанію з адвокації від НМРУ

Національна молодіжна рада України пропонує молодіжним громадським організаціям та групам ініціативної молоді долучитись до всеукраїнської інформаційної кампанії з адвокації у молодіжній сфері. Дедлайн – 31 грудня 2018 р.

Національна молодіжна рада України надає фінансову підтримку інфо-кампаніям, що стосуються адвокації прав молоді, або базуються на одній з тем позиційних документів НМРУ, серед яких неформальна освіта, молодь у процесі прийняття рішень, залучення молоді до політичного процесу, залучення молоді до роботи громадських організацій, розвиток молодіжної інфраструктури міст, доступ молоді до достовірної інформації, імплементація Резолюцій ООН 2250/2419, визнання молодіжної роботи в Україні, інклюзія та громадянська освіта.

Фінансування надається у розмірі від 5 до 20 тисяч гривень в залежності від рівня реалізації кампаній. Кінцевий термін подачі заявок для участі у конкурсі – 31 грудня 2018 року.

Кампанії підтримуються Національною молодіжною радою України у партнерстві з ЮНІСЕФ Україна та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі”, що є частиною програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”.

З усіма подробицями та умовами конкурсу ви можете ознайомитись за посиланням:

http://nycukraine.org/news/nmru-daye-20-tisyach-griven-na-info-kampaniyi-z-advokatsiyi.html?fbclid=IwAR3UxK1SM4uu8cVJevgkhJnlMUo0c9gwhOMY4aKJJLf-rgrhcBdBWf5-Vek

Контакти

 https://www.facebook.com/NYCUkraine/?__tn__=kC-R&eid=ARCQaveI4Is03ml-_6lh2f-bnJ8qtpOVF0JPDzcbNe57lebCmoEjrlKgEsmeAuClzao2V-e9huPIo-of&hc_ref=ART5C_5ipLHuyTn6fWm8n-0QyGmlnQjngVsDaTrElfbPGk-yPZnGNiYTyHa-_3suHFM&fref=nf&__xts__[0]=68.ARCsM1wpjNK5_5SDoKirmcTE