OVERTIME: ГОЛОВНІ ПОДІЇ ДНЯ

Про що усі говорили сьогодні?

Про видобування газу. Про Газпром. Про зарплати. Про газ. Про бензин. Про енергокомпанії.

Про видобування газу. “Укрнафта” отримала від Державної служби геології та надр 9 спецдозволів на користування надрами, які були продовжені на 20 років.

Про Газпром. Господарський суд Києва підтвердив законність стягнення з “Газпрому” 79,8 млн гривень штрафу.

Про зарплати. Кабінет міністрів затвердив контракт з виконуючим обов’язки голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євгеном Кравцовим. За рік Кравцов в “Укрзалізниці” може заробити понад 50 мільйонів гривень.

Про газ. “Нафтогаз” знайшов перші докази крадіжки газу облгазами.

Про бензин. Антимонопольний комітет підозрює нафтотрейдерів в узгоджених діях при підвищенні цін на бензини і дизпаливо у вересні.

Про енергокомпанії. Обсяг грошових коштів, які лежали на рахунках електроенергетичних компаній станом на 1 січня 2017 року становить понад 14 мільярдів гривень.

Ви хочете дізнатися більше?

Бенефіціари кризи: власники яких збанкрутілих банків виграли від банкрутства

Великі капітали в епоху задекларованої “деолігархізації” не тільки вбереглися від фінансової кризи, але і примножили свої статки завдяки державі і середньому класу.

Важка енергетика: конфлікт інтересів у паливному комітеті Ради

У Раді вистачає народних обранців, які “служать” переважно своїм бізнес-імперіям. Хто з нардепів-“енергетиків” порушує правила і чому їм це сходить з рук. Про це в дослідженні громадського руху ЧЕСНО.