ПОВЕРНЕННЯ ШЕПЕЛЕВА – ЦЕ УДАР НЕ ТІЛЬКИ ПО ТИМОШЕНКО

Шепелев – постать легендарна. Переконаний «обнальщик», професійний злодій і видатний шахрай він став однією з жертв злочинного режиму Януковича. У 2012 році Шепелев збіг за кордон, взявши приклад з ще одного активіста БЮТ Арсена Авакова. Але, на відміну від Авакова, Шепелев таки був екстрадований з Угорщини в Україну, де його обвинувачували в причетності до розкрадання коштів «Родовід Банку на суму понад 220млн. грн., організації разом з Павлом Борульком розкрадання коштів, виділених Нацбанком на рефінансування, у сумі 315 млн. грн. і замаху на вбивство колишнього акціонера «Родовід Банку» Сергія Дядечка.

Екстрадиція відбулась у березні 2014 року, коли злочинний режим був повалений і на волю з Качанівської колонії вийшла покровителька Шепелева, під «дахом» якої він крутив свої оборудки. Тож нема нічого дивного, що 6 липня 2014 року Шепелев втік з-під варти з лікарні швидкої допомоги й невдовзі опинився в Росії.

СПРАВА ЕКС-БАНКІРА ШЕПЕЛЄВА: ВІД ІНТЕРПОЛУ — “ПІД ДАХ” ФСБ (ВІДЕО)

І ось тепер Шепелев затриманий у Києві, де йому, очевидно, абсолютно нема чого робити й куди він ну ніяк не міг потрапити з-за кордону хоча б тому, що внесений у базу даних українських прикордонників як людина, що перебуває в міжнародному розшуку.

Родзинка цієї історії полягає в тому, що про майбутнє затримання Шепелева було відомо ще наприкінці січня 2018 року – про це, зокрема, писалось на сайті «ОРД». Як стверджували джерела «ОРД», Шепелев за домовленістю між Путіним і Порошенком був таємно доставлений у Чернігівський слідчий ізолятор з тим, щоби пізніше імітувати його затримання в Києві.

Причина цих підкилимних домовленостей зрозуміла: Шепелев у ході наступної кампанії по виборах президента України може розповісти дуже багато цікавого про пані Тимошенко та джерела її статків. Але є нюанс, який, здається, не врахували на Банковій. Шепелев може також розповісти багато цікавого й про нинішнього генерального, прости господи, прокурора, оскільки є підстави припускати, що саме Шепелев свого часу замовив вбивство полковника міліції Єрохіна.

Єрохін був відомим фахівцем з відкриття конвертаційних центрів, у бутність роботи в УБОЗ Донецької області обслуговував у 2004 році виборчий штаб кандидата в президенти Януковича, переводив у готівку гроші, які на його фіктивні фірми в Макіївці переганяв тодішній віце-прем’єр міністр Андрій Клюєв, і був фактичним тримачем «чорної каси» виборчого штабу.

Але в 2005 році Єрохін став довіреною особою міністра внутрішніх справ Юрія Луценка й продовжив свою діяльність вже в інтересах «польового командира Майдану». Одначе дорогу дуету Луценко-Єрохін перейшов Шепелев, який займався тим же ж самим. Луценко та Єрохін стали шантажувати Шепелева й вимагати з нього гроші. Урешті-решт Єрохін був вбитий співробітником податкової міліції на замовлення, як стверджують злі язики, саме Шепелева, а в ході розслідування вбивства сплили ну дуже цікаві подробиці того, чим займається міністр внутрішніх справ Луценко.

Тому сама по собі поява Шепелева в публічному просторі – це нищівний удар не тільки по Тимошенко, але й по генеральному, прости господи, прокурору, оскільки тепер з’явився інформаційний привід розібратись, на які кошти Луценко придбав дві елітні квартири в «Царському селі» столиці по вулиці Старонаводницькій, маєток під Києвом і пристрастився до відпочинку на Сейшелах.

Джерело

ГЕНПРОКУРАТУРА ПОХОРОНИЛА РАССЛЕДОВАНИЕ ПО БЕГСТВУ ШЕПЕЛЕВА