СБУ викрила на хабарі керівника ДВС

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі одного з керівників державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

В вимаганні хабара підозрюється Сергій Миколайович П’ятниця. Згідно його декларації він є власником авто, яке зображено на фото – TOYOTA Модель: Rav4 2.0, також на руці чоловіка характерний годинник, який було помічено на ньому на різних заходах за його участю. Згідно ж тієї декларації Сергій П’ятниця має сина, дочку та дружину. Заробітна плата за рік становить 291 135 грн. Дохід його дружини Наталії в декларації за 2016-й ркі від зайняття підприємницькою діяльністю становив аж 5 526 877, в 2015-му – 4 398 820 грн., а в доходах за 2017-й рік жінка брала вже кредити, а зарплатні в ТОВ Інкріс-Агро отримала лише 46 939 гривень.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець організував протиправний механізм вимагання від підлеглих неправомірної вигоди за нарахування встановлених грошових винагород. «Такса», яку мали сплачувати співробітники, становила п’ятдесят відсотків від нарахованої їм суми заохочення.

Оперативники СБ України затримали чиновника під час передачі «данини» від керівника одного з районних підрозділів у розмірі тридцять п’ять тисяч гривень.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії.

Операція з викриття зловмисника проводилась співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю, його регіональним підрозділом та Головним слідчим управлінням СБ України спільно з прокурорами Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях підслідних слідчим Державного бюро розслідувань Генеральної прокуратури України.

за матеріалами прес-центру СБ України