“Тексти” оголошують набір до Національної мережі тренерів з відкритих даних

Актуально до: 30.10.17
Ми набираємо нову когорту тренерів з відкритих даних в містах України. Якщо ви цікавитесь темою відкритих даних, готові до нового досвіду та знань, та, перш за все, хочете допомогти своєму місту розвиватись в ногу зі світовими трендами, тоді ми чекаємо на вас.

Texty_trening7-02

Мета програми – підготовка фахівців, які будуть проводити тренінги, воркшопи та консультації з відкриття даних для місцевих органів влади. Вони розвиватимуть стратегії з відкритих даних і стануть агентами змін у цій галузі.

Мережа була створена на початку 2017 року й уже налічує близько 20 тренерів із відкритих даних у 18 містах України.

Найближчий тренінг для нового набору тренерів відбудеться 20–24 листопада 2017 року в Києві.

Учасниками мережі можуть стати працівники органів влади, активісти, викладачі, тренери, журналісти та всі, хто бажає розвивати відкриті дані у своїх містах.

Анкети приймаються до 30.10.2017.

Більше інформації та посилання на анкету.

Набір проводиться Громадською організацією «Агенція журналістики даних» в рамках проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах».

Загальною метою програми є фінансова підтримка громадян України та українського уряду в боротьбі з корупцією в ключових послугах та службах державного управління. А також — підтримка довіри українців до уряду на основі продемонстрованих прозорості і підзвітності, та покращенні якості послуг.

«Агенція журналістики даних» — це аналітичний центр, який розробляє якісні аналітичні матеріали, аналізує великі бази даних та створює візуалізації на їхній основі. Окремий напрямок роботи — сайт Texty.org.ua, який публікує матеріали на основі журналістики даних.